Υγεία, Αγάπη, Ευτυχία, Όνειρα, Χαμόγελα, Δημιουργικότητα, Επιτυχίες… είναι μερικές μόνο από τις ευχές μας για τα φετινά Χριστούγεννα και τη νέα Χρονιά που πλησιάζει.
Καλά Χριστούγεννα και ευτυχισμένο ‘βιολογικό’ 2018
Related Posts
-
ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΣΕ ΗΜΕΡΙΔΑ ΜΕ ΘΕΜΑ : “ΒΙΟΛΟΓΙΚΑ ΤΡΟΦΙΜΑ. Η ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΙΚΗ ΔΙΑΣΤΑΣΗ ΤΗΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΚΑΙ ΤΗΣ ΥΓΙΕΙΝΗΣ ΤΩΝ ΤΡΟΦΙΜΩΝ ΩΣ ΣΥΣΤΟΙΧΟ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΟ ΤΗΣ ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΥΓΕΙΑΣ”, ΣΤΙΣ 24/05/2024 16:00-21:00, ΣΤΟ ΣΥΝΕΔΡΙΑΚΟ ΚΕΝΤΡΟ “ΠΕΡΙΚΛΗΣ ΛΥΤΡΑΣ” ΤΟΥ ΠΑΔΑ Gallery
ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΣΕ ΗΜΕΡΙΔΑ ΜΕ ΘΕΜΑ : “ΒΙΟΛΟΓΙΚΑ ΤΡΟΦΙΜΑ. Η ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΙΚΗ ΔΙΑΣΤΑΣΗ ΤΗΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΚΑΙ ΤΗΣ ΥΓΙΕΙΝΗΣ ΤΩΝ ΤΡΟΦΙΜΩΝ ΩΣ ΣΥΣΤΟΙΧΟ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΟ ΤΗΣ ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΥΓΕΙΑΣ”, ΣΤΙΣ 24/05/2024 16:00-21:00, ΣΤΟ ΣΥΝΕΔΡΙΑΚΟ ΚΕΝΤΡΟ “ΠΕΡΙΚΛΗΣ ΛΥΤΡΑΣ” ΤΟΥ ΠΑΔΑ